Бащата на норвежкия нападател на Манчестър Сити Ерлинг Халанд – Алфи Халанд, отново направи намек за бъдещето на футболиста.
„Ерлинг може да остане в Манчестър Сити за 15 години, защото е много щастлив там и говорим за страхотен клуб“, заяви Халанд–старши пред медийния гигант DAZN.
„Но моите впечатления са, че той иска да докаже, че може да печели във всяка от големите лиги“, добави Алфи Халанд.
Бащата на 22-годишния нападател не за първи път прогнозира, че синът му няма да продължи да носи екипа на английския Манчестър Сити много години. В края на септември Алфи Халанд направи подобно изказване, използвайки думите: „Мисля, че Ерлинг иска да изпробва възможностите си във всички топ първенства.“








Две жени загинаха при катастрофа край пътя Карнобат - Айтос
Строителството на Националната детска болница с още по-голямо забавяне
Как дамското облекло на Dika отразява стила на съвременната жена?
Магнитните бури оказват пряко влияние върху времето на Земята
Бруклин Бекъм яко се изгаври с Дейвид и Виктория (ВИДЕО)
Терзийски, ПП: Политическият чадър в "Баба Алино" е на ГЕРБ
GEN Z активизъм: Защо гласът на младите в България остава нечут?
Акциите на SpaceX паднаха, Илон Мъск вече не е трилионер
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Dacia Sandero отново е най-продаваният модел в Европа
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Какво са автоимунните заболявания?
Коментари
Напиши коментар11:44 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар